10G SFP LC 20/40/60KM 1270nm/1330nm jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač pre Priemyselné použitie -40-85 Celzia prepínač

€40.84

SKU: p1120
Kategória: Počítač & Office
Zdieľanie v sociálnych médiách:

Štítky: 10g sfp prepínač, huawei sfp, pci sfp, 10g sfp prepínač, prepnite čierny ethernet, karta sfp, prenosné prepínač ethernet, lc tester, biela prepínač ethernet, sfp.

10G SFP 1270nm/1330nm optických vlákien kombinovaný vysielač a prijímač 20/40/60KM bidi sfp modul

10G SFP LC 2 0/40/60KM 1270nm/ 1330 nm pre Priemyselné použitie jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač, Prosím nechajte nám správu o tom, ktoré značku váš prepínač je kompatibilný.Pošleme kompatibilné SFP moduly, ako svoju požiadavku.

Je to pre priemyselné použitie (-40 až 80 stupňov Celzia)

1. Rýchlosť prenosu dát:10GGb/s

2. Prenosová Vzdialenosť:20/40/60KM (na 9/125µm SMF Optický Patch Kábel)

3. Wave Dĺžka: 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm i tt e r

4. Vlákno Typ: Single Mode jednovláknová (SMF)

5. S DDM/DOM: Interné alebo Externé Kalibračné

6. Nízky stratový výkon

7. ROHS a bez Olova

8. Hot-zásuvné , Plug and Play

9. Sú Úplne Nové, Vysoko Kvalitné,

Spínač rozhranie

Prešiel prepájací aplikácie

Router/Server rozhranie

Ostatné optické prenosové systémy

sfp media konvertor

Vlastnosti Produktu

Uncooled Laserová Dióda s MQW Štruktúra

InGaAs PIN-TIA Photodiode Prijímač

Dosiahnuť 20/40/60 km Prepravnej Vzdialenosti, na 9/125µm SMF

DUAL Jednotný Režim Vysielača SFP Stopu LC Optické Rozhranie

V súlade S SFP MSA a SFF-8472

Digitálny Diagnostické Monitorovacie Rozhranie

Jeden +3,3 V Napájanie

LVPECL Diferenciálne Vstupy a Výstupy

LVTTL Signálu Detekcie Výstup

V súlade S ITU-T-G. 957

V súlade S RoHS a bez Olova

Kovová Skrinka pre Nižšie EMI

Operačný Prípade Teplota:

Priemyselná: -40 až +85°C

Produkt Fea t vedľajších

· 1 0 Gb/s s e r i al o p t i c a l i n t e rface c ompliant 8 0 2 . 3 e 1 0 GBASE-LR

· El e ctrical i n t e rface c o m pliant na SFF - 8 431 s pecifica t i o n s e n hanced 8.5 a n d 10 Koncert trochu s mall forma fa c t alebo p l ugga b le m odule "SFP + "

· 1 2 70nm /1 3 3 0 nm DFB tra n sm i tt e r , PIN

Žiadosti c inštitúcie

· Ahoj g h-p o v e d s torage ar e n e t w alebo k s

· Co m p ut e r c chtíč e r c r o s s - c o n n ect

· Cu s t o m h i gh-s p e e d d a ta p i s y

· L o w. p o w er con s u m p t i o

· Advan c e d f i rm w sú l l ow c ustomer s y s tem e n cr, y pt i na i n f o r m a t í v a sa s t alebo e d v tra n s c e iver

· Co s t e f f e ct i ve SFP+ s o l ut i o n e n ables h i gher p o rt d e nsities a n d gr e č b a n d w i d th Popis Produktu

Parameter

Symbol

Min.

Typické

Max

Jednotka

Poznámky

Rýchlosť Prenosu Dát

1

10.3125

-

Gbps

Spotreba Energie

-

800

1000

mW

Vysielač

Jeden Výstup, Ktorý Sa Skončil

Tolerancia Napätia

-0.3

-

4

V

C bežný režim napätie tolerancia

15

-

-

mV

Tx Vstup Diff Napätie

VI

180

800

mV

Tx Poruchy

Obj.

-0.3

0.4

V

Pri 0.7 mA

Údaje Závislé Vstup

Jitter

DDJ

0.1

UI

Vstupné Údaje Celková Jitter

TJ

0.28

UI

Prijímač

Jeden Výstup, Ktorý Sa Skončil

Tolerancia Napätia

-0.3

-

4

V

Rx Výstup Diff Napätie

Vo

300

850

mV

Rx Výstup Vznik a

Zostupnej Hrany

Tr/Tf

30

ps

20%

80%

Celková Jitter

TJ

0.7

UI

Deterministický Jitter

DJ

0.42

UI

Informácie O Firme

Balenie A Doprava

Pre Priemyselné Použitie Áno
Certifikácia 3C
Vzdialenosť 20/40/60KM
Typ Rozhrania Ethernet
Druh Interné
Rýchlosť prenosu dát 10Gbps
Package Áno
Číslo Modelu ANDDEAR-10G-44
Prevádzková Teplota -40-85 Celzia
Názov Produktu 10G BIDI Optický Vysielač Modul LC Simplex TX1270nm RX13
Názov Značky ANDDEAR
Vlnová dĺžka 1270/1330nm
Typ Konektora LC
Prenosovej Rýchlosti 10/100/1000Mbps
Aplikácia Server

Napíšte svoju recenziu!


Môžete tiež rád

Odomknutý Huawei 3G Mobile Mini USB Modem Huawei E3131AS-1 HSPA dátovej Karty PK Huawei E353 E3531 E1820 E1750
Milí priatelia ,z dôvodu rôznych operátorov po celom svete ,takže existuje mnoho rôznych logá a farby na modemy,pošleme na modemy náhodne na sklade .Vďaka! E3131as-1 Špecifikácia: 3G UMTS / HSPA + Frekvencia: 2100MHz 2G Frekvencie: GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900 MHz Dáta DL Rýchlosť: Max 21 mb / s, Upload Rýchlosť: Až 5.76 Mbps MicroSD slot pre pamäťové

€14.48

300Mbps USB Adaptér pre Bezdrôtovú sieť LAN, WIFI 802.11 n/b/g WLAN Karty adaptéra wifi
300Mbps USB Adaptér pre Bezdrôtovú sieť LAN, WIFI 802.11 n/b/g WLAN Karty adaptéra wifi Popis Produktu 1. Štandard: IEEE 802.11 n, IEEE802.11 g, IEEE 802.11 b, 2. Rýchlosť prenosu dát až do 300Mbps (zostupný) a 300Mbps (uplink) 1T1R 3. Rozhranie: USB2.0 4. Pracovná frekvencia: 2.4~2.4835 GHz 5. Zabezpečenie: 64/128 bit

€6.51 €5.21

HUAWEI ME206v-561 ME206 4G LTE FDD 4G Kartu Modem 3G KARTY 4GCARD WWAN
HUAWEI ME206v-561 ME206 4G LTE FDD 4G Kartu Modem 3G KARTY 4GCARD WWAN

€23.99

Pôvodné Odomknutý HUAWEI E369 21.6 Mbps HSPA+ USB 3G modem USB dongle
HUAWEI E369 HSPA+ USB kľúč je high-speed USB tlačidlo internet a multi-režim bezdrôtového pripojenia terminálu pre obchodných profesionálov. HUAWEI E369 má kompaktný, elegantný, štýlový exteriér, so svojou 65 mm x 24,5 mm x 8 mm rozmery robiť to vyzerať obzvlášť atraktívne. Okrem toho, kvalita materiálu z E369 je kovový pocit, rovnako ako

€16.22 €15.41

10G SFP LC 20/40/60KM 1270nm/1330nm jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač pre Priemyselné použitie -40-85 Celzia prepínač
10G SFP 1270nm/1330nm optických vlákien kombinovaný vysielač a prijímač 20/40/60KM bidi sfp modul 10G SFP LC 2 0/40/60KM 1270nm/ 1330 nm pre Priemyselné použitie jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač, Prosím nechajte nám správu o tom, ktoré značku váš prepínač je kompatibilný.Pošleme kompatibilné SFP moduly, ako svoju požiadavku. Je

€53.04 €40.84

8pcs Zubné Dojem Zásobník Plastu ABS Orthodontics Najrôznejších Auta Trvalé Zuby Držiteľ Zubár Nástroj
Tento produkt môže byť určený pre použitie zdravotnej starostlivosti profesionálne použitie.Predávajúci môže vyžiadať dôkazy ste poskytovateľa zdravotnej starostlivosti nárok na nákup a používanie týchto výrobkov vo vašej krajine. Vlastnosti: Materiál: plast, Farba: zmiešané farby, Toto je typ zubná materiál,Vybavenie, Zubné Oka paliet, Ideálne

€4.57 €4.11

1pcs SBHA20-32 CNC Sústruhu Vnútorný Priemer Pomocné Držiaka Nástroja Nástroj Rukáv Vnútorný Otvor obruč
Multi-funkčné 1PCS SBHA20-20/25/32 SBHA25-20/25/32 sústruh pomocný nástroj U vŕtať držiaka nástroja Vnútorný priemer nudné vŕtať rukáv Funkcie: 1. Centrum nástroj je pevné, čo šetrí námahu tradičných tesnenie vyhľadávanie. 2. Pomocou držiaka nástroja na zvýšenie stability a zlepšenie krmivo rýchlosť a rezanie sumu. 3.

€15.46 €12.05

Inteligentný Šetrné Napájania Elektrickej energie, Úspory Energie Box 30% Šetrič Zariadenie 90V-240V EU/US Plug Drop Shipping
Inteligentný Šetrné Napájania Elektrickej energie, Úspory Energie Box 30% Šetrič Zariadenie 90V-240V EU/US Plug Drop Shipping Funkcie: 1. Stabilné napätie: elektronické ukladanie box poskytuje stabilné napätie,zostatky aktuálne,vyhýba napätie nestability a riadi výkon stabilitu. 2. Úspora energie: sila je stabilný a úsporný efekt je dosiahnutý,ako

€1.47 €1.17

Sladké lolita popruh šaty vintage bowknot roztomilý tlač vysoký pás princezná viktoriánskej šaty kawaii dievča gothic lolita cos loli
Sladké lolita popruh šaty vintage bowknot roztomilý tlač vysoký pás princezná viktoriánskej šaty kawaii dievča gothic lolita cos loli

€42.19 €37.97

Vlak Technopark rýchlosti zotrvačného 291305
Zber model high-speed vlak TM Technopark -pôvodný vlak, vykonáva berúc do úvahy všetky vlastnosti prototypu. Hračka poteší dieťa s funkciami: Svetelné efekty, Zvuk Pohyblivé prvky: Otvorené Dvere Inerciálnych mechanizmus (mierne Stlačte vlaku, vziať späť, uvoľnenie a automaticky sa snaží vpred) Mladý strojník bude milovať hru s vlakom,

€22.26

Velvet Dvojitý Krúžok Box Octagon Svadobný Obrad Krúžok Box s Odnímateľným Vekom
Velvet Dvojitý Krúžok Box Octagon Svadobný Obrad Krúžok Box s Odnímateľným Vekom OOTDTY Starožitný Octagon Velvet Krúžok Box Dvojitý Prsteň Zobraziť Držiak s Odnímateľným Vekom Krúžok Box Držiak pre Svadobný Obrad Octagon Velvet Krúžok Nosič Box - Premium Nádherné Vintage Dvojité Krúžky Displej Držiak s Odnímateľným Vekom

€4.55 €3.51

MTB Horský Cestnej Bike Elektronická Horn USB Nabíjateľné Elektrický Skúter Požičovňa Riadidlá Zvuk Budík Zvonil Zvonček
MTB Horský Cestnej Bike Elektronická Horn USB Nabíjateľné Elektrický Skúter Požičovňa Riadidlá Zvuk Budík Zvonil Zvonček Funkcia: 1. Silikónové popruh je možné nastaviť na dve ozubené kolesá, vhodný pre 22-31.8 mm/0.87-1.25 v riadidlá; 2. Oboch tlačidiel môžete ovládať roh; 3. Ultra dlhá výdrž: postavený v 280mAh lítiovej

€7.23 €2.90

Zadný Kryt Pre Samsung Galaxy S8 Plus S8+ G955 G955F Mobilný Telefón Bývanie Zadné Prípade Batéria s8 plus Náhradné Diely s logom
Zadný Kryt Pre Samsung Galaxy S8 Plus S8+ G955 G955F Mobilný Telefón Bývanie Zadné Prípade Batéria s8 plus Náhradné Diely s logom Zadný Kryt Pre Samsung Galaxy S8 Plus S8+ G955 G955F Mobilný Telefón Bývanie Zadné Prípade Batéria s8 plus Náhradné Diely s logom

€2.40

Mačka fox anime pruhy thermo nálepky na oblečenie žiadosť jedného citlivé na teplo patch žehlička na transfery na oblečenie kvet
Nákup Poznámky: 1, Objednávka viac ako $6, poslať sledovacie číslo zásielky(okrem Vzdialenej krajiny). 2, Закажите более 6 долларов США, отправьте контрольный номер 3, podporujeme Všetky druhy Zákazku,v prípade potreby, kontaktujte ma.Pokyny na prevádzku: 1. Akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT.Všetky hlavné kreditné

€1.89 €1.53

USB Nabíjačku a Synchronizácia Nahradenie Dokovacej Stanice Kolíska pre Apple pre Ipod Shuffle 2 2 3 3. GEN 2G MP3 / MP4 Prehrávač ONLENY
Tridsať osem tisíc šesť sto dvadsať osem 33156 USB Nabíjačku a Synchronizácia Nahradenie Dokovacej Stanice Kolíska pre Apple Pre iPod Shuffle 2 2 3 3. GEN 2G Funkcie: Úplne nové a vysokej kvality Umožňuje prenášať hudbu a poplatok pre náhodný výber v rovnakom čase. Rýchlosť USB 2.0 Poskytuje rýchle pripojenie Ideálne

€0.95 €0.77

Móda Hip Hop Streetwear Joggers Nohavice Mužov Bežné Cargo Nohavice High Street Elastický Pás Hárem Mužov Tlačené Písmeno Trakmi
Veľkosť Informácií(1inch=2.54 cm) Nohavice Dĺžka Pás Boky Nohy Lem cm palcový cm palcový cm palcový cm palcový M 93 36.6 68 26.8 104 40.9 12 4.7 L 94 37.0 72 28.3 108 42.5 13 5.1 XL 96 37.8 76 29.9 114 44.9 13 5.1 2XL 98 38.6 80 31.5 118 46.5 14 5.5 3XL 100 39.4 84 33.1 124 48.8 14 5.5 Poznámka: tovar je Ázijských veľkosť. 1.To je asi 2-3 Menšie ako USA,veľká

€31.53 €18.92

Nové Letné 0-24M Batoľa, Dieťa Dievčatá Kombinézach hlavový most 2ks Volánikmi bez Rukávov Kvety Tlače Žltej Kombinézach
Najnovšie Módne Deti, Baby, Dievčatá Kvetina Oblečenie!!! Vysoká kvalita a Úplne nový 100% Hlavná Farba: Ako Na Obrázku Zobraziť Nové v Móde, Materiál: Bavlna, Zmes Pozornosť plz: Ak vaše dieťa je silnejšia, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť, vďaka.Prosím, láskavo pozrite si deti skutočnej výšky a veľkosti grafu pred nákupom/ponúk.Vďaka. Package

€6.11

Závodné 49 g/ks Mosadz C Hub 1/10 Rozsahu pre 1/10 RC Crawler Auto Traxxas TRX-4 TRX4
Funkcie : 1.Jednoduché použitie: ľahké použitie stabilný výkon. 2.Vynikajúce technológie: trvanlivé. 3.Náhradné diely: rekonštruované časti diaľkového ovládania modelu auta. 4.Získajte viac z vášho pneumatiky s týmto Mosadz vyrobené koleno pridaním hmotnosť aplikuje na vaše pneumatiky v porovnaní s zásob plastových predmetov! 5.Vysoká

€29.37 €15.57

Vstarcam C7824WIP wifi Baby Monitor HD 720P Pan / Tilt / Zoom Detekcia Pohybu Nočné Videnie Bezpečnostné IP Kamera
Hlavné parametre: Objektív: 3.6 mm objektív, 56.14° pozorovací uhol Rozlíšenie: 1280x720, 640x360, 320x180 Nočné videnie vzdialenosť: 10 metrov P/T/Z: pan 355°, otáčanie 90°, zoom(digitálne priblíženie) Video kompresný formát: H. 264/JPEG Obrázok rotácie: Zrkadlo / Vertikálne Skladovanie: lokálne úložisko, SD/TF karty, PC/NVR Siete: Bezdrôtové

€40.52 €22.29

Priemer 19 mm z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť veľká rukoväť sprcha rukoväť sklo rukoväť
Meno, sprcha rukoväť Jednotky; pobočka Špecifikácia; priemer 19 mm* dlhé 400mm dlho 200 mm*. Otvor medzery 185mm*385mm Materiál, z nehrdzavejúcej ocele Pôvodu; Guangdong

€26.89